Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrołęka

Ostrołęccy dzielnicowi kontynuują swoje działania dotyczące zatrzymywania osób poszukiwanych, m.in. do odbycia kary pozbawienia wolności. Tylko ostatniej doby 3 osoby ukrywające się przed organami ściągania zostały zatrzymane i nie unikną odpowiedzialność. Tylko w tym roku dzielnicowi z ostrołęki dzięki swojemu dobremu rozpoznaniu w terenie zatrzymali już kilkadziesiąt osób poszukiwanych.

Do pierwszego zatrzymania doszło wczoraj kwadrans przed godzina 17:00 na terenie gm. Rzekuń. Osoba poszukiwaną był 27 – letni mieszkaniec naszego powiatu.

Kilkanaście minut później miało miejsce kolejne zatrzymanie. Tym razem został zatrzymany na terenie Ostrołęki 42 – letni ostrołęczanin.

Ostatnie zatrzymanie było przeprowadzone o godzinie 17:36 na terenie gminy Lelis.

Wszystkie osoby były poszukiwane do dobycia kary pozbawienia wolności i zostały już doprowadzone do Zakładu Karnego. Rekordzista miał do odbycia karę półtora roku więzienia.

Dzięki dobrym działaniom ostrołęckich dzielnicowych zatrzymani nie unikną odpowiedzialności karnej. Tylko w tym roku policjanci z ostrołęckiego wydziału prewencji zatrzymali już kilkadziesiąt osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności.

 

podkom. Tomasz Żerański