Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrołęka

Funkcjonariusze z posterunku policji w Baranowie zatrzymali mieszkańca naszego powiatu, który był od dłuższego czasu poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Dzięki sprawnym działaniom funkcjonariuszy mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności karnej. Został on osadzony w policyjnym areszcie i jeszcze wczoraj został doprowadzony do Zakładu Karnego.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce osób stale prowadzą działania skierowane na zatrzymanie osób poszukiwanych.

Wczoraj przystąpili oni do realizacji sprawy zatrzymania mieszkańca naszego powiatu, który był poszukiwany listem gończym przez prokuraturę z sąsiedniego powiatu.

 

Mundurowi ustalili, że poszukiwana osoba może przebywać na terenie gm. Baranowo. Dalsze podjęte przez nich czynności potwierdziły te ustalenia.

Wczoraj kilka minut po godzinie 12 mężczyzna został zatrzymany, był bardzo zaskoczony zatrzymaniem. Poszukiwany to 44 – letni mieszkaniec naszego powiatu.

Został przewieziony do ostrołęckiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie, po wykonaniu niezbędnych czynności został on doprowadzony do Zakładu Karnego.

 

podkom. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka