Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrołęka

W sobotę w Ostrołęce policjanci z Komendy Miejskiej Policji zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości doprowadził do zdarzenia drogowego.

Około godziny 23.30 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Ostrołęce udali się na teren parkingu przed jednym ze sklepów spożywczych. Na miejscu ustalili, że 31 – letni kierujący pojazdem ford wjechał na parking z dużą prędkością, potracił kobietę stojącą przy zaparkowanym pojeździe, zarysował jej pojazd, a następnie uderzył w budynek sklepu. Kobieta została przebadana przez załogę karetki pogotowia, która stwierdziła u niej potłuczenia ciała.

Kierujący pojazdem ford, mieszkaniec Ostrołęki, został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem prawie 2 promile. Ponadto okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary aresztu za nieuiszczoną grzywnę.

Został zatrzymany i osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a pojazd odholowano na parking strzeżony. Ponadto pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych, za co zatrzymano dowód rejestracyjny.   

 

mł. asp. Aneta Waracka