Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrołęka

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu byłą przyczyną poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś w nocy na rondzie im. Edwarda Kupiszewskiego. Prosimy o zachowanie ostrożności. Dojeżdżając do skrzyżowania wcześniej zmniejszmy prędkość i dokładnie upewnijmy się, czy wjazd na nie będzie bezpieczny.

Wczoraj kilkanaście minut po północy dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na rondzie im. Edwarda Kupiszewskiego. Osoba zgłaszająca poinformowała, że brały w nim udział dwa pojazdy osobowe, a jeden z nich jest poważnie uszkodzony.

Na miejsce skierowano policjantów z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego oraz służby ratunkowe. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy jadący fordem ul. Bohaterów Warszawy 24 - letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi 40 - letniemu także mieszkańcowi naszego powiatu. KIerujący audi poruszał się ul. 11 Listopada.

Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Na sprawcę zdarzenia, czyli kierującego fordem nałożono mandat karny w wysokości 500 złotych, a do jego konta kierowcy zostało dopisanych 6 punktów karnych.

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka