Podobnie jak w ubiegłym roku, Mikołaj nie zapomniał o wychowankach rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej. Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce z ramienia Starosty Ostrołęckiego przygotowali dla wszystkich dzieci przebywających w pieczy zastępczej oraz dzieci naturalnych opiekunów zastępczych świąteczne paczki ze słodyczami i upominkami.

Mikołaj nie zapomniał również o podarunkach dla opiekunów zastępczych. Ponadto funkcjonujące na terenie Powiatu Ostrołęckiego Stowarzyszenie Pieczy Zastępczej „Razem z Dziećmi” przygotowało paczki rzeczowe dla wychowanków pieczy zastępczej pozyskane od sponsorów w ramach akcji „Zostań Mikołajem”.

Mikołaj dzieci odwiedził w ich domach  w dniach 20 – 22 grudnia. Wszystkie prezenty w asyście Śnieżynek wręczał dzieciom osobiście, co sprawiło, szczególnie najmłodszym wiele radości. W podziękowaniu Hania i Amelka zaśpiewały Mikołajowi pastorałkę.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie niezawodnym sponsorom indywidualnym i Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego JBB Bałdyga w Łysych.