4 miesięczny chłopiec został przetransportowany do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło na terenie naszego powiatu, pojazd dachował i zatrzymał się na boku. To już trzecie zdarzenie podczas tylko minionej doby, którego prawdopodobną przyczyną jest niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Dlatego prosimy o rozwagę i rozsądek za kierownicą. Na miejscu pracują policjanci z Kadzidła i ostrołęckiej drogówki.

Dziś rano do dyżurnego ostrołęckich policjantów wpłynęło niepokojące zdarzenie drogowe, w którym uczestniczyło niemowlę. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów z posterunku w Kadzidle oraz Wydziału Ruchu Drogowego.

Jak wynika z ich wstępnych ustaleń w rejonie m. Golanka kierujący bmw 39 – letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze, pojazd dachował i ostatecznie zatrzymał się na prawym boku.

W wyniku wypadku do szpitala został przetransportowany 4 miesięczny chłopiec. Na miejscu pracują policjanci, którzy wykonują czynności w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Nie zapominajmy, że kierując pojazdem jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za osoby, które przewozimy oraz innych użytkowników dróg.

kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

  • Na zdjęciu pojazd bmw leżący na prawym boku
  • Na zdjęciu pojazd bmw leżący na prawym boku
  • Na zdjęciu pojazd bmw leżący na prawym boku
  • Na zdjęciu pojazd bmw leżący na boku
    Na zdjęciu pojazd bmw leżący na prawym boku