szybki serwis komputerowy

Komputery, smartfony, tabletki, czytniki e-booków. Te wszystkie gadżety służą nam w codziennym życiu. Stały się wręcz jego nieodłączną częścią. Nie są już niczym wyjątkowym, nie świadczą o statusie majątkowym. Służą nam do pracy i rozrywki. Zabieramy je ze sobą w różne miejsca. Od czasu do czasu mogą więc ulec awarii. Co wtedy robić?

Gdy gadżety wędrują wraz z nami w różne miejsca są narażone na wiele urazów. Czasem są to uszkodzenia stricte mechaniczne, czasami wypadki. Nie każda awaria jednak oznacza, że będziemy musieli pożegnać się z ukochanym laptopem… i z danymi zawartymi na twardym dysku. Nie panikuj więc, tylko weź głęboki wdech i spróbuj realnie ocenić stopień uszkodzenia, jeśli nie możesz zrobić tego samodzielnie, koniecznie sięgnij po poradę eksperta.

Moja wina…

Większość nieszczęść, które spadają na nasze gadżety to wina użytkownika. Gdy podczas schodzenia ze schodów z rąk wypadnie Ci smartfon, to nie kwestia krzywych schodów, a tego, że nie powinno się z niego korzystać w takiej sytuacji. Jeśli zalejesz klawiaturę laptopa kawą, to dlatego, że ona w ogóle nie powinna znaleźć się w jego pobliżu! Pamiętaj jednak, że wiele nawet z pozoru poważnych uszkodzeń, można naprawić, a gadżetom przywrócić życie.

Pamiętaj, że nie jesteś jedyną osobą, która uszkodziła sprzęt. To zdarza się codziennie. Wśród najczęstszych usterek, serwisy świadczące usługi naprawy laptopów wymieniają przede wszystkim zalania. Na klawiaturze ląduje wspomniana kawa, herbata, soki, woda, a niekiedy nawet napoje wyskokowe. Ważne jest, aby nie próbować naprawiać komputera samodzielnie. Nie wsadzajmy go do ryżu, nie kładźmy na kaloryferze i nie próbujmy uruchamiać, gdy został zalany. Ciecz mogła przedostać się do podzespołów, a uruchomienie groziłoby spięciem i spaleniem całości.

Kolejną najczęstszą awarią jest uderzenie laptopem o podłogę lub ścianę. Czasem sprzęt spadnie nam z kolan, czasem idąc nieopatrznie uderzymy o framugę drzwi lub ścianę. To się zdarza bardzo często. Nawet jeśli dojdzie do pęknięcia obudowy lub matrycy, nie oznacza to, że laptop będzie nadawać się na elektrośmieci. Tu również przyda się profesjonalna pomoc.

Sięgnij po serwis

Naprawa laptop Warszawa może być rozwiązaniem problemu związanego z Twoim sprzętem. Znajdź serwis, który zatrudnia profesjonalistów i pasjonatów. Realnie ocenią oni stopień uszkodzeń i zaproponują najlepsze możliwe rozwiązanie. Określą też czy przywracanie gadżetu do życia jest po prostu opłacalne. Wśród wielu serwisów na rynku, warto wyróżnić Medicphone. To znacznie więcej niż firma. Spotkasz tam ludzi, którzy są otwarci i chętnie tłumaczą klientom nie tylko to, co zostało uszkodzone, ale także to, jak zamierzają naprawić usterkę.

Przedstawiają orientacyjny kosztorys, bez ukrytych opłat. To serwis, który działa szybko, sprowadza części od zaufanych dostawców i zawsze służy profesjonalną poradą!