wystawa fotografii Romana Załuski
Z Pekinu poprzez historyczne stolice do dawnych kolonii. Wystawa pokazuje widzom fotograficzne wrażenia autora z kilkunastodniowej podróży po Chinach. To kolejna wystawa członka Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego.

koncert wokalistów Studia Piosenki
W koncercie usłyszymy piosenki w wykonaniu Natalii Kleczkowskiej i Natalii Sadochy...

program satyryczny OUTW
Czy w dużych miastach, czy w małych problemy ludzkie są takie same. Artyści Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przedstawią je w skeczach i wesołych scenkach. Bo nic tak dobrze nie działa na problemy jak serdeczny śmiech :)

 • Zbiórka krwi w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce! Zapraszamy!!!

  W najbliższą sobotę, od godziny 10.00 do 14.00, na placu przed Komendą Miejską Policji w Ostrołęce, przeprowadzona zostanie akcja krwiodawstwa oraz rejestracja potencjalnych dawców szpiku w bazie DKMS. Hasło tej akcji mówi samo za siebie - "Kropla do kropli i razem uratujemy ludzkie życie". Zapraszamy mieszkańców naszego miasta i powiatu ostrołęckiego do udziału w tej akcji, która wspiera potrzebujących naszej krwi i szpiku oraz pomaga w powrocie do zdrowia. Zapraszamy serdecznie!

 • Trwa 12 edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł”!

  Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji 12 edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 • Poszukiwani świadkowie zdarzeń

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszelkich okoliczności zdarzeń zaistniałych na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Osoby, które mają wiedzę na ten temat lub były bezpośrednimi świadkami, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce (tel. 029-760-14-25 lub 997).

 • Trwają policyjne działania ,,Pasy”

  Mazowieccy policjanci prowadzą dzisiaj wzmożone działania ,,Pasy”, które ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Celem działań jest egzekwowanie od kierujących i pasażerów korzystania z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy oraz stosowanie odpowiednich urządzeń do przewozu dzieci.

 • Ostrołęcki Konkurs Recytatorski
  Finałowy etap rywalizacji recytatorów w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych...

  spektakl Agencji Artystycznej PrymArt
  Muzyczna bajka pełna ciekawych przygód i niezapomnianych wrażeń! Zabawne perypetie, nietuzinkowe dialogi bohaterów oraz wartko tocząca się akcja, we wspaniałej autorskiej, muzycznej i scenograficznej oprawie czynią spektakl niezwykle ciekawym zarówno dla najmłodszych widzów, jak i dla tych starszych...

  Zapraszamy na niezwykły koncert, w którym piękne piosenki o miłości zaśpiewają: ...

  wernisaż
  Wiktor Gajda (ur. 6 III 1938 w Toruniu) polski rzeźbiarz, malarz, rysownik. W latach 1956-1962 studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Malarstwa w pracowni Artura Nachta - Samborskiego. Brał udział w licznych wystawach w kraju i za granicą...

 • Oszukiwał osoby będące w trudnej sytuacji - trafił na 3 miesiące do aresztu

  Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce na przestrzeni ostatnich miesięcy rozpracowywali sposób działania 45-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego, który oszukał kilka osób na kwotę około 200 tysięcy złotych. Czynności w tej sprawie nadal są prowadzone, a sprawca wstępnie trafił na 3 miesiące do aresztu.

 • Promocja służby w Policji na Ostrołęckim Forum Edukacyjnym w Ostrołęce

  Ostrołęccy profilaktycy wzięli udział w miniony poniedziałek w targach edukacyjnych, które odbywały się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Wydarzenie było znakomitą okazją do zaprezentowania specyfiki służby w Policji, rozmowy z młodymi ludźmi i chwilą na odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

 • Chciał wrócić do domu - ukradł autobus

  Policjanci z Ostrołęki zatrzymali 29-latka, który ukradł autobus komunikacji miejskiej. Amator podróży nie miał uprawnień, spowodował kolizję i był pijany. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 • Uwaga! Oszustka podaje się za policjantkę zatrudnioną w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce!

  W ciągu kilkudziesięciu minut, do Oficera Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, dotarły dzisiaj trzy zgłoszenia od mieszkanek „naszego” miasta dotyczące oszustki podającej się za policjantkę. Apelujemy o czujność! Pamiętajmy, że prawdziwi policjanci nie proszą o przekazanie jakichkolwiek pieniędzy ani dokonywanie przelewów na wskazane konto! Informujmy o próbie takiego oszustwa ostrołęcką policję!

 • Ostrołęccy policjanci zatrzymali 42-latka podejrzanego o wniesienie paczki do szkoły podstawowej i poinformowanie, że jest w niej bomba. Obecnie trwają czynności procesowe z udziałem mężczyzny. Po ich wykonaniu zostanie on osadzony w policyjnym areszcie.

 • Ostrołęccy policjanci odzyskali skradzione wędki po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia. Teraz dostali podziękowania za szybkie działanie

  Policjanci z Ostrołęki zatrzymali 57-latka podejrzanego o kradzież roweru oraz wędek z jednego z garaży. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Za przestępstwo odpowie przed sądem. A policjanci, którzy odzyskali skradzione przedmioty otrzymali podziękowania.

 • Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w naszym corocznym konkursie, który w tym roku przebiega pod hasłem FANTASTYCZNY LAS

  Las zwyczajny - niezwyczajny, zawsze pełen tajemnic, zakamarków, kryjących się w cieniu stworzeń. Puśćcie wodze fantazji, wyobraźni. Namalujcie WASZ las - ten zza płotu lub ten z wyobraźni, kolorowy lub czarno-biały, pełen fantazyjnych i fantastycznych kształtów, wzorów...

 • Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn - zadzwoń!

  Policjanci prowadzą działania zmierzające do ustalenia tożsamości pseudokibiców, którzy pod koniec sierpnia 2018 roku wtargnęli na płytę boiska na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Łodzi. Funkcjonariusze w tej sprawie wytypowali i zatrzymali dotychczas 10 osób w wieku od 20 do 31 lat. Byli to mieszkańcy Łodzi, Zgierza i Kwidzynia.

 • „Aktywny i świadomy senior w świecie finansów” – działania profilaktyczne!

  Policyjni profilaktycy z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, ratownicy medyczni z ostrołęckiego oddziału Grupy Ratowniczej „Nadzieja” w Łomży oraz lider ostrołęckich seniorów – Pani Marianna Daniela Bezpalko przeprowadzili w tym tygodniu działania profilaktyczne ukierunkowane na bezpieczeństwo seniorów w ramach projektu „Aktywny i świadomy senior w świecie finansów”.

 • koncert
  Ania Rusowicz – polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60-tych i 70-tych w Polsce, nagrywając trzy płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”...