Polski producent mebli drewnianych do mieszkań

Po prostu drewno, materiał szlachetny i ujmujący swoim pięknem. Firma Domdekor od wielu lat realizuje swoje założenia, tworząc z pasją i zaangażowanie drewniane meble. Specjalizuje się w tworzeniu wyposażenia do sypialni, wśród którego na uwagę zasługują łóżka zachwycające minimalizmem i naturalnym urokiem unikalnego rysunku drewna. Stylizacje uzupełniają praktyczne szafki nocne i komody. Kompletne wyposażenie do „fabryki snów” dopełniają materace od renomowanych producentów.

Drewniane meble eksponujące Urok Drewna

Producent Domdekor tworzy meble z wykorzystaniem dwóch gatunków drewna – twarde, o cętkowanym wzorze usłojenia drewno bukowe oraz łatwe w obróbce sosnowe. Firma jest obecna na rynku od ponad 20 lat. Od początku swojej działalności koncentruje się na przemyślanym łączeniu trwałości i wysokiej jakości swoich produktów z modnym i wpisującym się nie tylko w aktualne trendy, ale przede wszystkim gusta klientów designu. Wszystkie meble drewniane powstające w pracowni są solidnie zabezpieczane lakierami, impregnatami i bejcami. Dzięki temu towarzyszą ludziom przez długie lata, często stają się również świadkami rodzinnej historii, pisanej przez kilka pokoleń.

Firma Domdekor jest właścicielem sklepu internetowego UrokDrewna. To jego oferta najlepiej prezentuje umiejętności artystyczne projektantów oraz rzemieślniczą precyzję zespołu, pracującego nad realizacją projektu. Oferta składa się z mebli drewnianych do sypialni, przedpokoju, a także biura, a nawet salonu. Poznaj Urok Drewna na stronie https://www.urokdrewna.pl/

 • Uwaga mgły! – ostrołęcka policja apeluje o ostrożność

  Zgodnie z zapowiedziami synoptyków dziś rano na naszych drogach pojawiły się gęste mgły, przez które widoczność jest znacznie ograniczona. Apelujemy o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i zachowanie szczególnej ostrożności. Pamiętajmy, że w takich warunkach prędkość dopuszczalna przepisami nie zawsze będzie prędkością bezpieczną. Zwracajmy także uwagę na pieszych, którzy będą mniej widoczni. Planując podróż wyjedźmy wcześniej, aby dotrzeć do celu bezpiecznie.

 • Spotkanie opłatkowe służb mundurowych z terenu Ostrołęki i powiatu

  Wczoraj już po raz trzeci została zorganizowana wspólna Wigilia Służb Mundurowych z naszego terenu. Spotkanie było doskonałą okazją do podzielenia się opłatkiem, złożenia życzeń oraz podziękowania za bardzo dobrą współpracę pomiędzy służbami oraz samorządem. W Wigilii udział wzięło wielu gości, wśród nich Ksiądz Biskup Janusz Stepnowski - Ordynariusz Łomżyński, który skierował do mundurowych i ich rodzin życzenia świąteczne.

 • Oszukany w Internecie - bądźmy ostrożni podczas robienia świątecznych zakupów

  Blisko 500 złotych – to suma jaką straciła mieszkanka naszego powiatu, która za pośrednictwem portalu społecznościowego postanowiła kupić telefon . Apelujemy do mieszkańców o zachowanie ostrożność i rozsądek podczas dokonywania tego rodzaju transakcji.

 • „Prędkość” – ogólnopolskie działania Policji

  20 grudnia 2019 roku policjanci ruchu drogowego przeprowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Mimo iż nadrzędnym celem działań będzie egzekwowanie od kierujących przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 • Poszukiwani świadkowie uszkodzenia pojazdów

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą postępowania dotyczących poniższych zdarzeń zaistniałych na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Osoby, które mają wiedzę na ten temat lub były bezpośrednimi świadkami, proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę pod numer tel. 029-760-14-84.

 • Zapraszamy do oglądania wystawy promującej najnowsze wydawnictwo Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego - album "Festiwal Sztuki 3m - Materiał, Medium, Metafora"


   

 • Policjant w czasie wolnym udaremnił jazdę pijanemu kierowcy, który omal nie doprowadził do tragedii

  Szybka reakcja i spostrzegawczość policjanta z ostrołęckiego wydziału kryminalnego zakończyła niebezpieczną jazdę pijanego kierowcy hondy. Bezmyślny kierowca jechał autem po zmroku bez włączonych świateł całą szerokością jezdni. W wyniku jego jazdy inne pojazdy aby uniknąć z nim czołowego zderzenia zmuszone były ratować się ucieczką na pobocze. Funkcjonariusz uniemożliwił kierującemu dalszą jazdę, niebawem mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

 • Uroczyste przekazanie nowych radiowozów dla ostrołęckich policjantów

  Dzisiaj na terenie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce odbyło się uroczyste przekazanie nowych samochodów dla policjantów z ostrołęckiej komendy. Ich zakup był możliwy dzięki wsparciu lokalnych samorządów, które przeznaczyły na ten cel 50% potrzebnych środków. Druga część została sfinansowana z budżetu Komendy Głównej Policji. Uroczystość była także doskonałą okazją do podziękowania Panu Staroście, Panu Prezydentowi, Pani Burmistrz, Panom Wójtom poszczególnych gmin oraz radzie miasta i powiatów za ogromny wkład w bezpieczeństwo naszych mieszkańców i codzienną pomoc np. podczas licznych działań profilaktycznych skierowanych zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

 • Zapraszamy do oglądania wystawy promującej najnowsze wydawnictwo Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego - album "Festiwal Sztuki 3m - Materiał, Medium, Metafora"


   

  Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza wszystkich fotografujących do udziału w konkursie "VII Ostrołęcki Orszak Trzech Króli"

 • Kolejne ujęcie obywatelskie pijanego kierowcy – Reagujmy jeśli jesteśmy świadkami takich zdarzeń

  Postawą godną naśladowania wykazali się mieszkańcy naszego miasta, którzy zatrzymali na drodze krajowej k- 53 kompletnie pijanego kierowcę a następnie powiadomili policję. Zgłaszający taką odpowiedzialną postawą być może uratowali mu, lub innej niewinnej osobie życie. Kierujący samochodem marki vw miał ponad 2 promila alkoholu w organizmie. Zostały mu zatrzymane prawo jazdy. Komendant Miejski Policji w Ostrołęce podinspektor Krzysztof Szymański kieruje na ręce odpowiedzialnych mieszkańców naszego miasta wyrazy podziękowania za wzorową reakcję, która być może zapobiegła tragedii, jaką bez wątpienia jest wypadek drogowy.

 • Skrajna bezmyślność mieszkańca naszego powiatu - apel policji

  Blisko 4 promile alkoholu i dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów nie przeszkodził 28 – letniemu mieszkańcowi naszego powiatu w spowodowaniu zdarzenia drogowego. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany. Bezmyślny kierowca w najbliższym czasie odpowie przed sądem. Przypominamy także, że kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą do 2 lat pozbawienia wolności. Prosimy także Państwa o informowanie policji w każdym przypadku kiedy mamy podejrzenie o kierowaniu przez pijanego kierowcę.

 • Uszkodził pojazd i odjechał – szukają go ostrołęccy policjanci

  Policjanci z ostrołęckiego wydziału prewencji szukają sprawcy kolizji drogowej, w której została uszkodzona mazda.

 • Ostrołęcka policja apeluje - nośmy elementy odblaskowe nawet w obszarze zabudowanym

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami odblaski powinniśmy nosić po zmierzchu poza obszarem zabudowanym. Jednak dbając o swoje bezpieczeństwo, naszych dzieci i bliskich tego rodzaju elementy powinniśmy zakładać nawet poruszając się w obszarze zabudowanym. Pamiętajmy, że w takich warunkach jakie mamy obecnie jesteśmy dla kierujących prawie niewidoczni. Kamizelka odblaskowa, czy opaska położona pod choinkę będzie być może dla naszych bliskich najlepszym prezentem

 • Uwaga z ostatniej chwili! - Próba oszustwa Seniorki

  Dzisiaj, kilkanaście minut temu ( godz. 13:00), Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce otrzymał zgłoszenie o próbie dokonania oszustwa połączonymi metodami "na policjanta i wnuczka", do której doszło w Ostrołęce. Apelujmy o rozwagę i czujność podczas rozmów telefonicznych - szczególnie, gdy osoba podająca się za członka naszej rodziny, bądź policjanta żąda od nas pieniędzy lub podania danych dotyczących naszego konta bankowego. O takich sytuacjach informujmy ostrołęcką Policję. Ostrzeżmy swoich bliskich przed takim zagrożeniem.

 • Szanowni Państwo.
  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia...

 • XVIII edycja kursu samoobrony dla kobiet ,,Bądź Bezpieczna” wystartowała

  48 kobiet rozpoczęło właśnie kolejną już, 18 edycję kursu samoobrony „Bądź Bezpieczna”. Przed uczestniczkami kilka tygodni wytężonej pracy, ćwiczeń i wykładów, które w swoim założeniu mają przygotować je na starcie z potencjalnym napastnikiem. Organizatorami tej edycji kursu są: Urząd Miasta Ostrołęka, Komenda Miejska Policji w Ostrołęce oraz Ubezpieczenia Sikorscy, Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia.

 • Zniszczyli elewację bloku – ustalili i zatrzymali ich ostrołęccy dzielnicowi

  Dzięki sprawnym działaniom ostrołęckich policjantów zatrzymano dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o zniszczenie elewacji bloku. Straty powstałe w wyniku ich działania oszacowano na kwotę 1500 złotych. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie i usłyszeli już zarzuty. Ponadto podczas zatrzymania jeden z nich posiadał narkotyki.

 • Uwaga kierowcy – utrudnienia na trasie W 627 – apel ostrołęckiej policji

  Dziś rano na trasie Ostrołęka – Ostrów Mazowiecka w rejonie miejscowości Zamość kierujący ciężarowym dafem wraz z naczepą 31 – letni obywatel Białorusi niedostosował prędkości do aktualnych warunków drogowych w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu uszkadzając przy tym znak drogowy. W chwili obecnej na miejscu zdarzenia jeden pas jest wyłączony z ruchu. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i skupianiu uwagi na drodze, a nie obserwowaniu miejsca zdarzenia. Z pewnością upłynni to ruch i zminimalizują ryzyko powstania kolejnego zdarzenia.

 • Oszukana 81 – letnia ostrołęczanka – apel policji do Seniorów i ich rodzin

  1500 złotych straciła starsza mieszkanka naszego miasta w wyniku działania oszustów. Kobieta wpuściła do swojego domu 2 mężczyzn i pod pretekstem operacji w szpitalu ich kolegi przekazała im pieniądze. Apelujemy do Seniorów o ostrożność, natomiast członków ich rodzin prosimy o ostrzeganie ich przed takimi zagrożeniami. Nie wpuszczajmy także do swoich domów nowopoznanych osób, bez względu na to jakie ,,bajki” będą nam opowiadali. Zawsze w takich sytuacjach należy stosować zasadę ograniczonego zaufania.