Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrołęka

Tylko podczas ostatniego weekendu policjanci z Ostrołęki i Baranowa zatrzymali 3 osoby poszukiwane, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Po wykonaniu niezbędnych czynności osoby te zostały doprowadzone do Zakładów Karnych. To kolejne sprawne działania ostrołęckich mundurowych, dzięki którym poszukiwani nie unikną odpowiedzialności karnej.

W trakcie minionego weekendu policjanci przystąpili do realizacji spraw zatrzymania trzech mężczyzn, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności.

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce 2 listopada na terenie gminy Olszewo – Borki, policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że poszukiwany 29 – latek może znajdować terenie jednej z małych miejscowości tej gminy. Dalsze podjęte przez nich czynności potwierdziły te ustalenia.  Kilka minut przed godziną 10 rano mężczyzna został zatrzymany. Ponadto w trakcie dalszych czynności okazało się, że kierował pojazdem pomimo cofniętych uprawnień.

Drugi poszukiwany został zatrzymany dzień później przez policjantów z Baranowa, tym razem okazał się nim 46 – letni mieszkaniec naszego powiatu.

Ostatniego z poszukiwanych zatrzymali w tym samym jeszcze dniu ostrołęccy dzielnicowi. Tym razem na ul. Sienkiewicza zatrzymali oni 41 – letniego ostrołęczanina.

Wszyscy poszukiwani po wykonanych niezbędnych czynnościach zostali doprowadzeni do Zakładów Karnych.

 

podkom. Tomasz Żerański