Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrołęka

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą postępowania dotyczących poniższych zdarzeń zaistniałych na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Osoby, które mają wiedzę na ten temat lub były bezpośrednimi świadkami, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce tel. 029-760-14-84.

W dniu 23.10.2019 w godzinach od 08:00 do 14:00 w miejscowości Ostrołęka na ulicy Al. Jana Pawła II, obszar: Parking Szpitala Miejskiego w Ostrołęce N/N kierujący pojazdem podczas wykonywania manewru na parkingu dokonał uszkodzenia innego prawidłowo zaparkowanego pojazdu marki Skoda Fabia.

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce w tym samym dniu w godzinach od 14:00 do 22:00w miejscowości Ostrołęka na ulicy Ul. Al. Wojska Polskiego, obszar: Parking samochodowy sklepu BIEDRONKA
kierujący pojazdem podczas wykonywania manewru cofania na parkingu uszkodził inny prawidłowo zaparkowany pojazd marki SKODA WMA.

Osoby, które mają wiedzę na ten temat lub były bezpośrednimi świadkami, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce tel. 029-760-14-84.