Bardzo dobrze przeprowadzona akcja i świetne rozpoznanie rejonu służbowego przez policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu pozwoliło na zatrzymanie 52- latka, który od dłuższego czasu był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został już doprowadzony do Zakładu Karnego.

 

Jednym z ważnych działań policji jest zatrzymywanie osób poszukiwanych, tak, aby takie osoby nie uniknęły odpowiedzialności karnej. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce każdego roku zatrzymują kilkadziesiąt osób poszukiwanych.

Wczoraj policjanci z Myszyńca ustalili, że na terenie naszego powiatu przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili miejsce jego przebywania, zatrzymanie zaplanowano na terenie miejscowości Myszyniec. Po zauważeniu mężczyzny, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego policjanci przystąpili do jego zatrzymania.

Mężczyzna był zaskoczony, przewieziono go do komendy i osadzono w policyjnym areszcie.  Dziś został on doprowadzony do Zakładu Karnego.

Dzięki bardzo dobrej pracy policjantów kolejna osoba nie uniknie odpowiedzialność karnej.

kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka