Kostium kąpielowy - jaki do opalania?

Z niecierpliwością czekasz na upalne dni, by Twoja skóra zyskała zdrowy, lekko brązowy odcień? W takim razie, gdy moment ten nadchodzi, z pewnością zastanawiasz się, jaki kostium kąpielowy wybrać, by maksymalnie opalić skórę, jednak nie być przy tym zbyt kuso ubrana. Już na samym wstępie warto zaznaczyć, że plaża to miejsce, w którym pokazywanie ciała jest rzeczą w pełni naturalną. Śmiało możesz więc sięgać po mocno wycięte kostiumy kąpielowe. Które spośród najnowszej oferty sklepów z bielizną będą najlepsze?

Kostiumy kąpielowe do opalania - modele, na które warto zwrócić uwagę

Szeroka oferta sklepów z bielizną może nas przytłoczyć, gdy wybieramy kostium kąpielowy do opalania. Jednak wiedząc, na jakie elementy zwrócić uwagę, wybór stanie się dużo prostszy. Przy opalaniu ciała, zależy nam na tym, aby nasza skóra w jak największym stopniu zyskała zdrowy, lekko brązowy odcień. Kluczem do osiągnięcia takiego celu jest więc wybór odpowiedniego kostiumu kąpielowego.

Dwuczęściowy kostium kąpielowy - podstawa opalania

Ciężko wyobrazić sobie opalanie ciała w jednoczęściowym stroju kąpielowym, który zasłania najważniejsze obszary naszej sylwetki. Już na samym początku powinnaś więc odrzucić wszystkie te modele i szukać tego idealnego pośród dwuczęściowych kostiumów. Dzięki temu największy obszar Twojego ciała zostanie równomiernie pokryty opalenizna.

Postaw na minimalizm

Zrezygnowanie z jak największej ilości materiału kostiumu kąpielowego to najlepszy sposób na idealnie opalone całe ciało. W ostatnich sezonach niezwykle modne stały się minimalistyczne fasony w neutralnych odcieniach. Zadbaj o to, aby strój kąpielowy zasłaniał minimum ciała - najintymniejsze części - a reszta niech zyska piękny, jasnobrązowy odcień. Mocno wycięte bikini i stanik na cienkich ramiączkach to idealne połączenie, gdy wybierasz się na plaże wyłącznie by się poopalać. Dobrym pomysłem będzie także wybór górnej części stroju na wiązanie. Dzięki temu leżąc na plecach, możesz rozwiązać sznurki i upalić całe plecy uniknąć przy tym jasnych pasków.

Kostium kąpielowy bez ramiączek

Minimalistyczny, dwuczęściowy strój kąpielowy bez ramiączek to prawdziwy ideał do opalania. Dzięki niemu promienie słońca dotrą niemal do wszystkich widocznych miejsc naszego ciała. Jest jednak rozwiązanie dedykowane raczej odważnym kobietom, które czują się doskonale we własnej skórze. Jeśli jednak obawiasz się, że taki strój może okazać się zbyt kusy - spokojnie - plaża to miejsce, gdzie odsłonięte ciało jest czymś zupełnie naturalnym.