Zapraszamy Państwa na pierwszy z tegorocznych koncertów, z cyklu "Wojtki grają", podczas którego wystąpi Justyna Sieńczyłło.

Justyna Sieńczyłło - aktorka teatralna i telewizyjna. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Przez ponad dwie dekady występowała na deskach stołecznego Teatru Powszechnego. Jej talent wokalny doceniony został zarówno przez twórców, jak i widzów warszawskich teatrów muzycznych – Syrena i Roma. Laureatka licznych nagród teatralnych, w tym między innymi: nagrody na 20. Opolskich Konfrontacjach Teatralnych za rolę Anieli w "Ślubach panieńskich" (1995), nagrody na Festiwalu Sztuki Aktorskiej w Kaliszu za rolę Chris w "Tańcach w Ballybeg" (1993), nominowana do Feliksów Warszawskich w kategorii „Najlepsza pierwszoplanowa rola kobieca” za rolę tytułową w spektaklu „Wiera Gran” (2013). Z powodzeniem łączy życie zawodowe, pasję i biznes. Piękniejsza część pary dyrektorskiej warszawskiego Teatru Kamienica i współtwórczyni jego sukcesu. Na co dzień ustala repertuar, negocjuje kontrakty i zaraża optymizmem. Od lat, razem z mężem zaangażowana w działalność charytatywną. Prywatnie żona Emiliana Kamińskiego, matka dwóch synów – Kajetana i Cypriana.

 

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z aktorką, podczas którego zaprezentuje piosenki, wykonywane w spektaklach w Teatrze Kamienica.
Rozmowę z artystką poprowadzi Marcin Michrowski.

 

KULTOWNIA OCK Wojciechowice,  al. Wojska Polskiego 40, wstęp wolny