Uroczystość „Złotych Godów” miała miejsce 16 września w Baranowie.  Uroczystość rozpoczęła się mszą  św. odprawioną w kościele parafialnym pw. św. Bartłomieja w intencji jubilatów. Mszę odprawił ks. Mariusz Milewski. Pary odnowiły na niej  swoją przysięgę małżeńską. Dalsza część uroczystości odbyła się w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury Sportu  i Rekreacji w Baranowie. 

Były życzenia, gratulacje, oprawa muzyczna, toast szampanem i głośne „100 lat” odśpiewane przez gości. Wśród nich był starosta Stanisław Kubeł, który do życzeń dołączył upominki dla małżonków od powiatu.

W jubileuszu uczestniczyli: Regina i Czesław Białczakowie, Genowefa Józefa i Franciszek Mirosław Florczakowie, Czesława i Jan Gaciochowie, Czesława i Henryk Gajkowie,  Teresa i Eugeniusz Grzybowie, Anna Zofia i Tadeusz Kowalczykowie, Alina i Władysław Koziatkowie, Marianna i Konstanty Koziatkowie, Helena i Wiesław Wacław Koziccy, Joanna i Czesław Krakowieccy, Krystyna i Henryk Lesińscy, Barbara Jadwiga i Stanisław Mąkowie, Jadwiga i Ryszard Obrębscy, Danuta Irena i Stanisław Olendrowie, Marianna i Władysław Orzołowie, Urszula i Eugeniusz Orzołowie, Zofia i Mieczysław Sadłowscy, Barbara Jadwiga i Wacław Sobierajowie, Barbara i Henryk Władysław Stolarczykowie, Elżbieta Emilia i Zygmunt Tabakowie.