Urząd Miasta w Ostrołęce: Sportowe laury dla Ewy Bartosik za międzynarodowe sukcesy
W świetle sportowych dokonań: Ewa Bartosik olśniewa na arenie krajowej i międzynarodowej. W poniedziałek, prezydent miasta osobiście wręczył nagrodę wybitnej lekkoatletce, doceniając jej niezwykłe osiągnięcia.
  1. Ewa Bartosik, reprezentująca lokalny klub lekkoatletyczny, uhonorowana przez prezydenta miasta.
  2. Zawodniczka zdobyła w bieżącym roku trzy medale na poziomie krajowym i pięć na międzynarodowym.
  3. Wśród jej osiągnięć znalazły się złote medale w biegu na 60 m, skoku w dal oraz trójskoku podczas Halowych Mistrzostw Polski Masters.
  4. Na Halowych Mistrzostwach Europy Masters Bartosik zdobyła srebrny i brązowe medale, prezentując klasę światową.

Za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie lekkiej atletyki, Ewa Bartosik została nagrodzona przez prezydenta miasta. Spotkanie z zawodniczką było okazją do wyrażenia podziwu za jej wytrwałość i znakomite wyniki. "Serdecznie gratuluję wytrwałości i niesamowitych wyników. Mam nadzieję, że tego typu uhonorowanie zachęci Panią do podejmowania kolejnych wyzwań na niwie sportowej oraz przyczyni się do Pani dalszych tryumfów. Życzę wielu następujących po sobie sukcesów, które z równym powodzeniem będą rozsławiać nasze miasto na sportowej arenie" – przekazał zawodniczce Prezydent Łukasz Kulik.

Doświadczenie i pasja Bartosik zaowocowały nie tylko wyróżnieniem na szczeblu lokalnym, ale przede wszystkim sukcesami na arenie międzynarodowej. Warto zwrócić uwagę na jej występy podczas Halowych Mistrzostw Polski Masters w Toruniu, gdzie zdobyła złoto w trzech konkurencjach. Jeszcze większym wyzwaniem okazały się Halowe Mistrzostwa Europy Masters, również w Toruniu, podczas których Bartosik zdobyła srebrny medal w trójskoku oraz brązowe medale w skoku w dal, biegu na 60 m oraz w sztafetach kobiet i mix. Te osiągnięcia świadczą o wyjątkowym talencie i zaangażowaniu zawodniczki, która swoimi sukcesami promuje miasto na arenie międzynarodowej.

Historia Ewy Bartosik to inspirujący przykład dla wszystkich mieszkańców, pokazujący, że z determinacją i ciężką pracą można osiągać najwyższe cele sportowe. Jej sukcesy są dowodem na to, że miasto ma w swoich szeregach prawdziwe sportowe talenty, które zasługują na uznanie i wsparcie.


Źródło: Urząd Miasta w Ostrołęce