Zamknięcie ulicy Krańcowej 15 czerwca w godzinach 6:00-16:00
15 czerwca kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia na ulicy Krańcowej, która będzie zamknięta w godzinach od 6:00 do 16:00.
  1. Ulica Krańcowa zamknięta 15 czerwca od 6:00 do 16:00.
  2. Prace związane z układaniem warstwy ścieralnej.
  3. Zmiana trasy autobusów komunikacji miejskiej.
  4. Kierowcy proszeni o wyrozumiałość.

W związku z pracami budowlanymi związanymi z inwestycją "Budowa przeprawy mostowej przez rzekę Narew wraz z drogą dojazdową", ulica Krańcowa zostanie zamknięta 15 czerwca. Prace obejmują układanie warstwy ścieralnej zarówno na ulicy Krańcowej, jak i połowie Ronda wschodniego, co zgodnie z technologią wymaga czasowego zamknięcia drogi.

Zmiany w ruchu dotkną również komunikacji miejskiej. Autobusy będą kursować objazdem przez ulicę Borówkową i Wrzosową. Mieszkańcy korzystający z komunikacji miejskiej powinni zaplanować swoją podróż z uwzględnieniem tych zmian.

Przedstawiciele spółki Domost, działającej w imieniu konsorcjum wykonawcy inwestycji, apelują do kierowców o cierpliwość i stosowanie się do tymczasowych oznaczeń i zaleceń. Prace są niezbędne dla dalszego postępu inwestycji, która ma kluczowe znaczenie dla poprawy infrastruktury drogowej w naszym regionie.

Informujemy, że zamknięcie ulicy Krańcowej jest konieczne ze względów technologicznych, aby prace mogły być wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Fot. Powiat Ostrołęcki


Opierając się na: UM Ostrołęka