Piknik ekologiczny w Lipiance: Powiatowy Dzień Ziemi pełen atrakcji
W czwartek, 6 czerwca, mieszkańcy Lipianki mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - Powiatowym Dniu Ziemi. Pomimo deszczowej pogody, atmosfera była pełna entuzjazmu i radości.
  1. Organizacja pikniku przez Ośrodek Edukacji Regionalnej.
  2. Udział dzieci i młodzieży z klas IV - VII.
  3. Konkursy ekologiczne i edukacyjne.
  4. Wsparcie finansowe Powiatu Ostrołęckiego.

W Ośrodku Edukacji Regionalnej odbył się piknik, który zgromadził dzieci i młodzież z klas IV - VII szkół podstawowych. Mimo deszczowej pogody, humory uczestników były wyśmienite, a zaplanowane atrakcje przyciągnęły wielu młodych miłośników ekologii.

Program wydarzenia był bogaty i różnorodny. Uczestnicy mogli wziąć udział w konkursach o tematyce ekologicznej oraz sprawdzić swoje umiejętności w konkurencjach sprawnościowych i edukacyjnych. Wydarzenie miało na celu nie tylko promowanie ekologicznych postaw, ale również integrację lokalnej społeczności.

„Powiatowy Dzień Ziemi w Lipiance to doskonała okazja do budowania więzi społecznych i promowania ekologii wśród młodego pokolenia” - podkreśliła Małgorzata Szczepańska, dyrektor Wydziału Budownictwa, Ochrony Środowiska i Rolnictwa, która reprezentowała starostę ostrołęckiego Piotra Liżewskiego.

Mimo kapryśnej pogody, wydarzenie okazało się sukcesem. Uczestnicy bawili się znakomicie, a organizatorzy już zapowiadają, że przyszłoroczny Powiatowy Dzień Ziemi będzie jeszcze bardziej spektakularny.

Organizacja pikniku była możliwa dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Ostrołęckiego, co umożliwiło realizację wszystkich zaplanowanych atrakcji. Impreza na długo pozostanie w pamięci uczestników, którzy już nie mogą doczekać się kolejnej edycji.

Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce i eostroleka.pl


Opierając się na: Powiat Ostrołęcki