Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń i Postępowań Administracyjnych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego w Ostrołęce przy ul. Sienkiewicza oraz kradzieży, do której doszło na terenie ostrołęckiego Dworca PKS. Osoby, które mają wiedzę na temat tych zdarzeń lub były bezpośrednimi świadkami, proszone są o kontakt z sekretariatem Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce (tel. 029-760-14-70) lub Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce (tel. 029-760-14-25).

1. W dniu 1 grudnia 2018 roku, około godziny 16.30, na parkingu samochodowym w rejonie bloku nr 20 przy ul. Sienkiewicza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobowego Audi i Volvo. Kierujący Volvo o początkowych nr rej. „WB” nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Audi i uderzył w jego tył. Następnie oddalił się z miejsca;

2. W dniu 19 września 2018 roku, między godziną 11.00 a 13.00 na terenie Dworca PKS w Ostrołęce miała miejsce kradzież telefonu komórkowego marki Samsung GASLAXY J3 oraz dowodu osobistego.

Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować mieszkańcom Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego za udzieloną dotychczas pomoc w ustalaniu sprawców zdarzeń na naszym terenie.

 

asp. Krzysztof Kolator

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.