Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrołęka

Dzisiaj, w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce, miała miejsce uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce podinspektorowi Andrzejowi Siurnickiemu.

Podinsp. Andrzej Siurnicki to policjant z wieloletnim stażem służby w Policji. Z Komendą Miejską Policji w Ostrołęce związany jest od 20 maja 1996 roku, kiedy to służył w Kompanii Patrolowo-Interwencyjnej, a następnie w Rewirze Dzielnicowych, Zespole Techniki Kryminalistycznej, Wydziale dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją.

Jego predyspozycje do kierowania zasobami ludzkimi oraz właściwe podejście do drugiego człowieka zostały szybko docenione zarówno przez przełożonych, jak też współpracowników. Dlatego podinsp. Siurnicki objął stanowisko Kierownika Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, a następnie Naczelnika Wydziału Patrolowego i Naczelnika Wydziału – Sztab Policji.

Wiedza, doświadczenie zawodowe i predyspozycje podinsp. Andrzeja Siurnickiego do kierowania zespołem skłoniły Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu do powierzenia mu obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce.

W uroczystej zbiórce z tej okazji wzięła udział kadra kierownicza Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, policjanci i pracownicy cywilni z poszczególnych wydziałów, Komisariatu Policji w Myszyńcu i podległych Posterunków. Nie zabrakło również funkcjonariuszy Policji z jednostek zamiejscowych.

Życzymy podinsp. Andrzejowi Siurnickiemu wiele satysfakcji na nowym stanowisku oraz wszelkiej pomyślności.

 

asp. Krzysztof Kolator

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.