Jedna osoba została zabrana do szpitala w wyniku kolizji do której doszło dziś na 116 km trasy K- 53. Jak wynika ze wstępnych ustaleń prawdopodobna sprawczyni tego zdarzenia była pijana. Apelujemy o odpowiedzialność na drodze. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się już płynnie.

Dziś kilkanaście minut po godzinie 5 rano dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie dotyczące zderzenia czołowego dwóch pojazdów osobowych, które miało miejsce pomiędzy m. Antonie, a Szwendrowy Most. Na miejsce skierowano policjantów i służby ratunkowe.

Jak wynika z ich wstępnych ustaleń 38 - letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z kierującym hondą. W wyniku zderzenia kierujący japońskim autem 39 – letni mieszkaniec również naszego powiatu został zabrany do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała.

Przeprowadzone przez policjantów badanie trzeźwości kierującej oplem wykazało, że znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Alkomat wykazał w jej organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Niebawem odpowie ona za swoje postępowanie przed sądem.

kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka