Jaki prezent wybrać na 40 urodziny?

40 urodziny to dobra okazja do zorganizowania hucznej imprezy. Gdy wśród naszych bliskich jest osoba, która niebawem przekroczy ten wiek, warto zakupić jej prezent. Do wyboru jest mnóstwo produktów - jedne praktyczne a drugie z humorem. Brakuje Ci pomysłu? Sprawdź nasz przegląd prezentów na 40 urodziny!

Nie ma to jak karafka z grawerem

Wielu z nas pije alkohol, chociażby dla towarzystwa. Nie będziemy tutaj mówić o rodzajach alkoholi, ale o tym, że idealnym prezentem na 40 urodziny jest karafka z grawerem. Szczególnie panowie kochają whisky, więc taka karafka będzie podarunkiem, który będzie trwały i pozostanie pamiątką na lata. Można umieścić na niej dowolny napis i może być to prezent nie tylko dla męża czy brata, ale również dla szefa.

Karafka z grawerem to prezent na 40 urodziny, który co prawda do najtańszych nie należy, bo trzeba zapłacić za niego około 250 zł, ale trudno znaleźć mężczyznę, który by nie docenił tak kreatywnego prezentu. To również prosta forma służąca do eleganckiego przechowywania różnego rodzaju trunków.

Skok ze spadochronem to absolutne szaleństwo

Nadchodzące 40 urodziny to nie czas, żeby od czasu do czasu nie pozwolić sobie na małe szaleństwo. Dlatego też świetną opcją na prezent na 40 urodziny będzie skok ze spadochronem. O ile pierwsza propozycja jest stricte kierowana do panów, tak też skok może być zarówno dla panów jak i pań. Jasne, wymaga to sporej odwagi, ale jednak wśród 40-latków bywają też osoby kochające adrenalinę, więc jeżeli w naszym otoczeniu są takie osoby, które niebawem przekroczą ten wiek, to jak najbardziej warto im podarować taki voucher.

Skok ze spadochronem jest droższym prezentem od karafki, jednak 40 urodziny ma się tylko raz w życiu, więc chcąc sprawić wielką przyjemność, można się na niego zdecydować. Należy jednak mieć na uwadze to, czy niedoszły solenizant jest zdolny do takiego skoku.

Kartka z okazji 40 urodzin to skromny, ale piękny prezent

Poprzednie dwie opcje można zaliczyć do tych budżetowych, a ostatnią naszą propozycją na prezent na 40 urodziny jest kartka urodzinowa. Nie jest to jednak typowa kartka, ponieważ będzie ona personalizowana i dodatkowo posiadać będzie kolaż zdjęć. Mogą być to fotografie, które są dokumentacją waszej miłości, przyjaźni czy ważnych momentów, które razem przeżyliście.

Zakupienie kartki urodzinowej z kolażem zdjęć to koszt w okolicach 30 zł, ale mający ogromną wartość sentymentalną. Nie jest to produkt, który jest praktyczny, ale jednak ma szansę stać się pamiątką na lata. Czasem siłą prezentu jest nie jego cena, ale to, czy dajemy go od serca i jak bardzo chcemy trafić w gust drugiej osoby, więc kartka urodzinowa z kolażem zdjęć to dobry wybór.