Julita Kaczyńska zagra na plaży w sobotę 25 maja
W sobotę, 25 maja, na plaży w naszym mieście odbędzie się wyjątkowy koncert. Wystąpi Julita Kaczyńska, lokalna artystka, która zyskała uznanie w kraju. Będzie to doskonała okazja, by posłuchać jej muzyki przed występami Oskara Cymsa i zespołu Kwiat Jabłoni.
  1. Koncert odbędzie się 25 maja.
  2. Julita Kaczyńska wystąpi jako support.
  3. Wstęp na koncert jest wolny.
  4. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Julita Kaczyńska, która wystąpi na plaży, to utalentowana wokalistka znana z programu "The Voice of Poland". Wzięła udział w 12. edycji tego popularnego show, gdzie dołączyła do drużyny Tomsona i Barona. Jej występy dotarły aż do etapu Nokautów.

Warto zwrócić uwagę, że Julita zdobyła także uznanie w programie "Szansa na sukces", gdzie w odcinku z Dodą została wyróżniona. To pokazuje, że jej talent jest doceniany nie tylko lokalnie, ale i na scenie ogólnopolskiej.

Oprócz swojej działalności artystycznej, Julita jest także instruktorką wokalną. Prowadzi zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co świadczy o jej zaangażowaniu w rozwój muzyczny naszej społeczności. Jej pasja do muzyki przekłada się na codzienną pracę z uczniami.

Julita Kaczyńska ma na swoim koncie trzy single, ale jak sama przyznaje, w jej szufladzie czeka jeszcze wiele utworów na odpowiedni moment. Jej koncerty są często akustyczne, co pozwala na bliski kontakt z publicznością i autentyczne przeżycia muzyczne.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by posłuchać Julity Kaczyńskiej na żywo. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00, a wstęp jest wolny. To doskonała propozycja na sobotni wieczór dla wszystkich miłośników dobrej muzyki.


Opierając się na: Urząd Miasta w Ostrołęce