Ruszyły konsultacje społeczne ws. dostępności transportu publicznego i mobilności
Prezydent miasta zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących dostępności transportu publicznego. Szczególnie ważne są opinie osób ze szczególnymi potrzebami, w tym seniorów oraz osób z niepełnosprawnościami.
  1. Konsultacje społeczne rozpoczną się 23 maja 2024 r.
  2. Okres trwania konsultacji: do 14 czerwca 2024 r.
  3. Możliwość składania uwag w formie pisemnej.
  4. Formularze można przesyłać e-mailem lub dostarczać osobiście.

Prezydent Miasta Ostrołęki ogłosił konsultacje społeczne, które mają na celu poprawę dostępności transportu publicznego i mobilności dla mieszkańców. Szczególna uwaga poświęcona zostanie osobom ze szczególnymi potrzebami, takim jak osoby z niepełnosprawnościami oraz seniorzy.

Konsultacje będą trwały od 23 maja 2024 r. do 14 czerwca 2024 r. W tym okresie mieszkańcy będą mogli wyrazić swoje opinie na temat obecnego stanu transportu publicznego oraz zgłosić swoje potrzeby i propozycje dotyczące jego poprawy.

Opinie będą zbierane w formie pisemnej za pomocą specjalnie przygotowanego formularza konsultacyjnego. Wypełnione formularze można przesyłać w formie skanu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczać osobiście do Urzędu Miejskiego w Ostrołęce, przy ul. Plac gen. J. Bema 1. W przypadku składania formularza w formie papierowej, istotna będzie data wpływu przesyłki do urzędu.

Szczegółowe informacje na temat konsultacji można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej. Zachęcamy wszystkich mieszkańców, a zwłaszcza osoby ze szczególnymi potrzebami, do aktywnego udziału w konsultacjach i wyrażenia swoich opinii. Państwa głos jest ważny i może przyczynić się do poprawy jakości życia w naszym mieście.


Źródło: Urząd Miasta w Ostrołęce