Dzień Dziecka z policją: atrakcje i Komisarz Kurpik
Wczoraj Komenda Miejska Policji zorganizowała niezapomniany Dzień Dziecka dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Wydarzenie pełne atrakcji przyciągnęło wielu małych gości, którzy mieli okazję poznać pracę policjantów z bliska.
  1. Wizyta dzieci w siedzibie policji.
  2. Pokazy psów policyjnych i sprzętu.
  3. Obecność maskotki Komisarza Kurpika.
  4. Udział uczniów z I L.O CN-B im. Polskich Spadochroniarzy.

W ramach obchodów Dnia Dziecka, Komenda Miejska Policji zaprosiła dzieci do swojej siedziby, oferując im wiele atrakcji. Najmłodsi mogli zobaczyć pokazy psów policyjnych oraz sprzętu wykorzystywanego przez funkcjonariuszy. Dzieci brały udział w grach, zagadkach i konkursach tematycznych, które miały na celu promowanie bezpieczeństwa.

Wielką popularnością cieszył się policyjny czworonóg, którego przewodnik w interesujący sposób opowiadał o jego pracy. Dzieci miały również możliwość wykonania odcisków palców na specjalnie przygotowanym stoisku.

Nie mogło zabraknąć maskotki Komisarza Kurpika, który swoim przybyciem sprawił ogromną radość najmłodszym. Maskotka bawiła się z dziećmi i przytulała chętnych, co sprawiło, że na twarzach maluchów pojawiły się szerokie uśmiechy.

W organizację wydarzenia aktywnie zaangażowali się również uczniowie z I L.O CN-B im. Polskich Spadochroniarzy, którzy pomagali w przygotowaniach i dbali o dobrą atmosferę podczas całego dnia. Dzięki ich wsparciu impreza przebiegła sprawnie, a dzieci mogły cieszyć się z przygotowanych atrakcji.

Podczas całego dnia panowała radosna atmosfera, pełna humoru i zabawy. Dzień Dziecka z ostrołęcką policją okazał się być wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci najmłodszych mieszkańców naszego miasta.


Według informacji z: Policja Ostrołęka