Policjanci z Myszyńca i Ostrołęki rozbili narkotykową szajkę z 2 kg marihuany

Policjanci z Myszyńca i Ostrołęki przechwycili blisko 2 kilogramy marihuany, uniemożliwiając wprowadzenie na rynek kilkunastu tysięcy porcji narkotyków. Zatrzymany 36-latek usłyszał poważne zarzuty, a zabezpieczone środki warte są niemal 90 tysięcy złotych.
- Skuteczna akcja policji w Myszyńcu zatrzymała rozprowadzanie narkotyków
- Ostrołęka jako centrum działań przeciwko narkotykom zatrzymanie i zarzuty dla 36-latka
Skuteczna akcja policji w Myszyńcu zatrzymała rozprowadzanie narkotyków
W ostatnich tygodniach funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Myszyńcu wraz z kryminalnymi z Ostrołęki prowadzili intensywne działania wymierzone w przestępczość narkotykową. Efektem ich pracy było zabezpieczenie znacznych ilości różnych substancji psychoaktywnych, takich jak kokaina, amfetamina, mefedron, marihuana, haszysz oraz tabletki ecstasy. Wszystko to miało na celu ochronę mieszkańców przed zagrożeniem uzależnień i przestępczości. W minionym tygodniu policjanci skoncentrowali się na sprawie dotyczącej mężczyzny podejrzanego o posiadanie dużej ilości narkotyków w okolicach Warszawy. Wspólna akcja mundurowych z Myszyńca i Ostrołęki zakończyła się sukcesem podczas przeszukania znaleziono prawie 2 kilogramy marihuany, elektroniczną wagę do porcjowania oraz gotówkę. Wartość tych narkotyków na czarnym rynku szacuje się na około 90 tysięcy złotych.
Ostrołęka jako centrum działań przeciwko narkotykom zatrzymanie i zarzuty dla 36-latka
Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce i umieszczony w areszcie. Dzięki skrupulatnej pracy policjantów oraz prokuratorów z Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce zgromadzono materiał dowodowy pozwalający na postawienie mu zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich produkcji. Za te przestępstwa grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Ta sprawa pokazuje determinację lokalnych służb w walce z nielegalnym handlem substancjami odurzającymi i stanowi ważny sygnał dla osób próbujących wprowadzać takie towary do obrotu na terenie regionu. Nadkomisarz Tomasz Żerański podkreśla, że działania policji są ukierunkowane na bezpieczeństwo mieszkańców i przeciwdziałanie uzależnieniom.
Źródło: KMP w Ostrołęce
Ostatnie Artykuły

Sąd zdecydował o depozycie po zmarłym. Chodzi o 196,03 zł

Osiedle Stacja pod lupą. Plan wchodzi w etap, który może zmienić dzielnicę

Plan dla Osiedla Stacja trafia do wglądu. Mieszkańcy mogą zgłaszać uwagi

W upale ruszą wspólne patrole - nad wodą nie będzie pobłażania

Straż pożarna stawia na młodych - w konkursie są nagrody i nowy sprzęt

W Ostrołęce rusza konkurs na ekologiczne projekty. Stawka to 625 tys. zł

Ostrołęcka drogówka przed wakacjami stawia na lekcję, która może uratować życie

Amoniak i pożar dwóch hal w Baranowie - strażacy sprawdzili każdy krok ewakuacji

Literatura, która daje dzieciom głos - finał projektu OCK z energią i pomysłem

OCK szykuje wakacje w ruchu - dzieciaki zwiedzą, zagrają i stworzą

Jazz w OCK poczeka do października, ale letni kalendarz już się rozpędza

Czerwiec w MOSiRze rozkręca się na dobre. W planie młodzicy i rodzinny rajd

OCK wchodzi w lato z k-popu, kinem i tańcem pod chmurką

Czerwiec w muzeum - sztuka, literatura i kurpiowski rytm w Ostrołęce
Przydatne dane teleadresowe
- Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce - kontakt, zgłaszanie usterek i zajęcie pasa drogowego
- Parafia Zbawiciela Świata w Ostrołęce - msze, kancelaria, kontakt
- WIOŚ Ostrołęka - kontakt, godziny interwencyjne i zasięg terytorialny
- Miejska Biblioteka Publiczna im. Wiktora Gomulickiego w Ostrołęce - adresy, filie, karta biblioteczna
- Komenda Miejska Policji w Ostrołęce - kontakt, wydziały, komisariaty
- Centrum Kształcenia Zawodowego w Ostrołęce - kontakt, oferta i dostępność
