W sobotę na Wsaponaliach dowiedz się jak rozpocząć służbę w Policji

Marzysz o stabilnej i pełnej wyzwań karierze? Już w najbliższą sobotę w Ostrołęce pojawi się wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się, jak dołączyć do Policji i rozpocząć służbę, która zmienia życie. To wydarzenie może być Twoim pierwszym krokiem ku przyszłości w mundurze!
- Spotkanie z policjantami w Ostrołęce podczas Wsaponaliów
- Jak wygląda nabór do Policji w Ostrołęce i kiedy się odbędzie
Spotkanie z policjantami w Ostrołęce podczas Wsaponaliów
W sobotę 24 maja Komenda Miejska Policji w Ostrołęce zaprasza wszystkich zainteresowanych na specjalne stoisko podczas Wsaponaliów organizowanych przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej. To doskonała okazja, aby porozmawiać bezpośrednio z funkcjonariuszami, którzy przybliżą szczegóły dotyczące rekrutacji do formacji.
Na miejscu będzie można uzyskać informacje o wymaganiach, przebiegu naboru oraz korzyściach płynących ze służby w Policji. Pracownicy komendy chętnie odpowiedzą na pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące kariery w granatowym mundurze.
Jak wygląda nabór do Policji w Ostrołęce i kiedy się odbędzie
Najbliższy termin przyjęć do służby został ustalony na 7 lipca 2025 roku. Kandydaci, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie, mogą liczyć na stabilne zatrudnienie oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Praca w Policji to nie tylko obowiązki to przede wszystkim satysfakcja z niesienia pomocy mieszkańcom i realny wpływ na bezpieczeństwo lokalnej społeczności.
Warto pamiętać, że procedura naboru obejmuje kilka etapów, a dobrze przygotowana rozmowa i znajomość wymagań zwiększają szanse na sukces. Dlatego spotkanie podczas Wsaponaliów to idealny moment, by zdobyć cenne wskazówki i zacząć planować swoją przyszłość już dziś.
Źródło: Policja Ostrołęka
Ostatnie Artykuły

Wieczór z ostrołęcką poezją i muzyką w Czytelni Głównej

Jedna wiadomość i z konta znikają pieniądze - policja z Ostrołęki ostrzega

Podwieczorek dla społeczników w Ostrołęce - rozmowy, granty i nowe pomysły

Szydełko wraca do Czytelni Głównej - w Ostrołęce rusza Pikotka

Łoś wyskoczył pod forda w Nożewie - policja ostrzega przed wiosenną pułapką

Toyota nie ustąpiła na przejeździe w Ostrołęce - 14-latka trafiła do szpitala

Ostrołęka przygotowuje uroczystości, które przypomną o katyńskiej ranie

Jechał motorowerem po alkoholu i z zakazem - policja przerwała jazdę

Ostrołęccy policjanci stawiają na rysunek, by uderzyć w internetowe zagrożenia

Motocykl wjechał w krzaki na łące - 17-latek trafił do szpitala

Ostatnie miejsca w miejskiej lidze piłkarskiej – stawką są puchary i medale

Kurpiowski rejbak wraca do muzeum - będzie pachniało jak u babci

Quad wypadł z drogi w Krysiakach - 17-latek trafił do szpitala śmigłowcem

