Myszyniec ma nową dzielnicową - kontakt szybki przez aplikację

FOT. KMP w Ostrołęce
Sierż. szt. Karolina Domurad przejęła obowiązki dzielnicowego w rejonie gminy Myszyniec po przejściu poprzednika na emeryturę. Mieszkańcy otrzymali bezpośrednie numery telefonu i adres e‑mail, a wszystkie dane są dostępne także w bezpłatnej aplikacji „Moja Komenda”.
Jak podaje Komenda Miejska Policji w Ostrołęce:
W ostatnich dniach w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce zaszła zmiana na stanowisku dzielnicowego na terenie gm. Myszyniec. Dotychczasowego asp. szt. Mariusza Ślubeckiego, który przeszedł na zasłużoną emeryturę zastąpiła sierż. szt. Karolina Domurad.
- nadkom. Tomasz Żerański
Nowa dzielnicowa została podana z danymi kontaktowymi: telefon kom. 797-017-512, telefon stacjonarny 47 70 417 78 oraz adres e‑mail [email protected]. Zmiana dotyczy Rejonu nr 23, obejmującego miejscowości: Cięćk, Drężek, Gadomskie, Krysiaki, Myszyniec, Myszyniec - Koryta, Niedźwiedź, Wolkowe, Wykrot i Zawodzie.
Komenda Miejska Policji w Ostrołęce przypomina, że wykazy rejonów służbowych oraz numery telefonów i adresy mailowe dostępne są na stronie komendy oraz w aplikacji „Moja Komenda”. Aplikacja – przygotowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Policję – to bezpłatne narzędzie na systemy Android i iOS, które ma zapewnić szybki dostęp do informacji o adresach i numerach telefonów jednostek policyjnych oraz kontakt ze wszystkimi dzielnicowymi w kraju.
Mieszkańcy zyskali bezpośredni numer i aplikację - to wyraźny plus, ale prawdziwy sprawdzian nadejdzie przy interwencjach poza godzinami pracy i w sytuacjach wymagających natychmiastowej reakcji.
na podstawie: Policja Ostrołęka.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (KMP w Ostrołęce). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
![]()
Ostatnie Artykuły

Blisko 100 kontroli w Ostrołęce. 75 rowerzystów z wykroczeniami

BMW pędziło 170 km/h na odcinku z limitem 70. Policja zatrzymała kierowcę

Awantura w banku i kradzież telefonu. Podejrzani zatrzymani w dwie godziny

556 kontroli i 590 wykroczeń. Ostrołęcka drogówka nie odpuszcza

Spider-Man wraca na ekran - OCK dodaje seanse dla widzów

Klub OCZKO czeka remont za 3,47 mln zł. Zakres prac jest szeroki

Ostrołęka zapisana na nowo - spotkanie z Jerzym Kijowskim

Pamięć o Bitwie Warszawskiej wybrzmi w Ostrołęce. Znamy program

Ulica Celna do przebudowy. Zakres prac obejmie całą drogę

40-latek zaatakował żonę i niszczył dom. Policjanci kazali mu odejść

W Ostrołęce nauka wchodzi do gry - czas na „Rozegrane Mazowsze”

Upał nad wodą i policyjna łódź. W Ostrołęce sprawdzają czarne punkty

Rower za 2 tysiące złotych zniknął z osiedla - podejrzany zatrzymany

Ostrołęcki talent na podium. Maria Baranek z nagrodą Dionizego Maliszewskiego
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia Zbawiciela Świata w Ostrołęce - msze, kancelaria, kontakt
- Wojskowe Centrum Rekrutacji w Ostrołęce - kontakt, godziny, rekrutacja i kursy rezerwy
- Energa Serwis Ostrołęka - kontakt, usługi energetyczne, certyfikaty
- Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce - bilety, godziny, wystawy i dojazd
- Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Komunalne - kontakt, BOK i PSZOK w Ostrołęce
- Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce - godziny, katalog online, karta czytelnika
