Audi rozbite o drzewo - kierowca ukarany 3000 złotych mandatu

FOT. Policja Ostrołęka
Audi wbiło się w drzewo na prostym odcinku drogi. Kwadrans po godzinie 12 na miejsce przyjechali policjanci z miejscowego posterunku. Kierowca wyszedł cało z auta, ale został ukarany mandatem. Służby ostrzegają przed lekceważeniem przepisów.
Kwadrans po godzinie 12 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na terenie gminy Czerwin. Na miejsce - natychmiast skierowano policjantów z miejscowego posterunku policji. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 61–letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, kierując samochodem marki Audi, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył przodem auta w drzewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kierowca został ukarany 3000 złotych mandatu. Jak podaje Komenda Miejska Policji w Ostrołęce:
“Informujemy również, że wobec osób, które będą lekceważyć obowiązujące przepisy i tym samym stwarzać zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, policjanci będą wyciągać najsurowsze konsekwencje przewidziane prawem, włącznie z zatrzymywaniem prawa jazdy.”
- nadkom. Tomasz Żerański/KMP Ostrołęka
Mandat ma być sygnałem egzekwowania przepisów przez policję - zatrzymaniem prawa jazdy jest wymieniane jako jedna z możliwych konsekwencji. Apel funkcjonariuszy przypomina: “Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami, a każdy ma prawo na niej być po prostu BEZPIECZNYM.”
Mandat i komunikat policji to ostrzeżenie - wysoka kara natychmiast po zdarzeniu pokazuje, że służby nie będą tolerować brawury za kierownicą.
na podstawie: KMP w Ostrołęce.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Policja Ostrołęka). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

Rodzinny konflikt skończył się w celi - 40-latek groził żonie śmiercią

Maj w MŻW rozkręca kino - od thrillera po rodzinny zgrzyt

Plakaty, kreska i codzienność - Ostrołęka spotka Tomasza Przeździeckiego

SPEED nie odpuszcza - ostrołęcka drogówka zatrzymała kolejne prawa jazdy

Historycznie na Mazowszu w Ostrołęce - muzyka, pamięć i kilka dobrych powodów, by zajrzeć do MŻW

Majówkowa super okazja może skończyć się pustym kontem

MTS rozgromił rywali. OLPN w Ostrołęce nabiera tempa

Ostrołęka sprawdzi pamięć młodych - ruszają pisemne eliminacje konkursu

Jeden telefon i konto znika - policja ostrzega przed oszustem bankowym

Szprycha nr 3 pod lupą. W Ostrołęce mówiono o bezpieczeństwie państwa

Zdradliwy mikrosen uderza na prostej - policja bije na alarm
![[PIŁKA RĘCZNA] SPR PABIKS Pabianice – UMKS Trójka Ostrołęka 32:24 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C) – gospodarze skuteczniejsi w meczu o ważne punkty](/images/mecz/thumbnails/spr-pabiks-pabianice-umks-trojka-ostroleka-26042026-3224.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] SPR PABIKS Pabianice – UMKS Trójka Ostrołęka 32:24 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C) – gospodarze skuteczniejsi w meczu o ważne punkty

Męska depresja bez masek - w Ostrołęce padły trudne słowa

