Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrołęka

Pożyczki krótkoterminowe, jak sama nazwa wskazuje, udzielane są na krótki czas. Zwykle są to pożyczki na 30 dni, ale też czasami okres spłaty może wynieść kilka miesięcy. Krótki czas na spłacenie zadłużenia oznacza równocześnie, że trudno będzie liczyć na dużą kwotę pożyczki.

Pożyczki krótkoterminowe – zalety rozwiązania

Pożyczki krótkoterminowe – zalety rozwiązania

Jednym z ważniejszych walorów pożyczki krótkoterminowej jest możliwość uzyskania w krótkim czasie gotówki. Wpływ mają na to dwa czynniki. Po pierwsze, nie musimy jechać do stacjonarnej placówki, a później stać w kolejce. Możemy to uczynić siedząc w domu, za pośrednictwem internetu. Po drugie lista wymogów do spełnienia jest bardzo krótka. Zwykle wystarczy poprawne wypełnienie formularza na stronie internetowej, bycie osobą pełnoletnią, jak i posiadanie obywatelstwa polskiego.

Rzadko zdarza się, aby firmy udzielające pożyczek krótkoterminowych żądały od nas zaświadczenia o zarobkach. Niekiedy konieczne będzie jedynie złożenie zaświadczenia o osiąganych dochodach. Wszystkie formalności załatwimy w ekspresowym tempie. Proces weryfikacji jest również krótki, tak samo jak i czas w którym pieniądze trafią na nasze konto. Warto wybrać firmę, która realizuje szybkie przelewy do banku, w którym posiadamy konto, co znacznie skróci czas oczekiwania. W innym przypadku trzeba będzie poczekać 1-2 dni. Dla klientów, którym bardzo zależy na czasie będzie to na pewno optymalna forma uzyskania gotówki, o ile sprawa dotyczy niezbyt wysokiej kwoty.

Darmowa pierwsza pożyczka krótkoterminowa

Nie jest to standard, ale wiele z pośród firm udzielających pożyczek zachęca swoich przyszłych klientów do skorzystania z usług dzięki umożliwieniu otrzymania pierwszej pożyczki całkowicie za darmo. W praktyce będzie to oznaczało, że pożyczkobiorca będzie musiał zwrócić wyłącznie kwotę, którą pożyczył. Oczywiście tego rodzaju promocja będzie obowiązywała wyłącznie wtedy, gdy spłata nastąpi zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Jest to na pewno kusząca propozycja dla klientów, którzy poszukują najbardziej korzystnego rozwiązania aktualnego braku płynności finansowej.

Pożyczki krótkoterminowe dla osób zadłużonych i nie posiadających zdolności kredytowej

Banki odmówią nam przyznania kredytu, jeśli nie będziemy mieć wysokiego scoringu w BIK, czy też będziemy zapisani w bazie BIG. W takiej sytuacji będziemy zmuszeni skorzystać z oferty wybranej firmy pozabankowej. Niska kwotę pożyczki, a właśnie takich udziela się przy pożyczkach krótkoterminowych, może otrzymać również pożyczkobiorca, który spotkał się już z odmową bankową. Owszem, niektóre firmy pożyczkowe sprawdzą nas w bazie BIK i BIG, ale zawarte tam dane nie muszą nas dyskwalifikować i stać się powodem do odmowy przyznania nam wybranej kwoty. Z pewnością w dużo lepszej sytuacji będą osoby, których zaległe zobowiązania nie są nazbyt wysokie, niemniej nawet przy sporych problemach istnieje również wyjście z sytuacji. Czasami wystarczy jeden weksel, albo poręczyciel, aby otrzymać pieniądze.

Informacje dodatkowe

Jeżeli chciałbyś wziąć pożyczkę, sprawdź stronę https://www.centrumpozyczek360.pl/ na której znajdziesz wiele ofert w jednym miejscu