Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrołęka

Policjanci z Ostrołęki zatrzymali agresywnego mężczyznę, który w jednym ze sklepów spożywczych wszczynał awantury i zaczepiał zarówno pracowników sklepu, jak i klientów. Ponadto mężczyzna zrzucał towary ze sklepowych półek i nie wykonywał poleceń policjantów. Szybko jednak został obezwładniony i osadzony w policyjnym areszcie. Informujemy, że wobec takich osób w trosce o bezpieczeństwo osób postronnych nasze działania za każdym razem zdecydowane.

Wczoraj o godzinie 11:15 dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie dotyczące pijanego i agresywnego mężczyzny, który w jednym z sklepów na ul. Bogusławskiego w Ostrołęce wszczynał awantury, był też agresywny w stosunku do pracowników, jak i klientów sklepu. W trakcie szaleńczego amoku mężczyzna zrzucał również z półek towar.

Na miejscu już po kilku minutach byli policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego, którzy potwierdzili zgłoszenie.

Agresorem okazał się 38 - letni mieszkaniec Przasnysza. Mężczyzna nie reagował na polecenia funkcjonariuszy do zachowania zgodnego z prawem i dalej swoim zachowaniem mógł stwarzać zagrożenie dla siebie i osób postronnych.

W związku z powyższym wobec mężczyzny mundurowi zmuszeni byli użyć środków przymusu bezpośredniego co przyniosło oczekiwany skutek.

Po obezwładnieniu agresor został przewieziony w kajdankach do ostrołęckiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie.  

 

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka