W najbliższą sobotę 28 maja zapraszamy do Zagrody Kurpiowskiej w Kadzidle na Powiatowy Dzień Rodziny pod patronatem starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła. Początek o godz. 13.00.

Organizatorami tego rodzinnego wydarzenia są: Powiatowe Centrum Pomocy w Ostrołęce i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu. 

Maj i czerwiec przynosi nam kilka okazji do wspólnego rodzinnego świętowania, spędzenia czasu w gronie najbliższych: Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca.  30 maja obchodzony będzie też  Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Jest to święto ustanowione na mocy Uchwały Sejmu RP w 2016 roku. 

 

Serdecznie zapraszamy w sobotę  do Zagrody najmłodszych mieszkańców powiatu wraz z rodzicami. Będzie na Was czekało mnóstwo różnych atrakcji. Z całą pewnością znajdziecie coś ciekawego dla siebie. I uwaga! Tego dnia w Zagrodzie Kurpiowskiej można  jeść słodycze do woli!

Przygotowaliśmy zabawy ruchowe, ciekawe animacje, dużo tańca i śpiewania, ogromne bańki mydlane, malowanie twarzy, balonikowe zoo, konkursy z nagrodami. I to co dzieci kochają - wielkie dmuchane zjeżdżalnie i plac zabaw. Spotkacie też na pewno postaci z ulubionych bajek. Dla małych miłośników służb mundurowych - wóz policyjny i strażacki. Można będzie zajrzeć do środka, przymierzyć czapkę policyjna i hełm strażacki.

Wszystkie te atrakcje są darmowe!

 

 

 

W 2021 roku w 55 rodzinnych formach pieczy zastępczej otoczonych opieką zostało 100 wychowanków. Wciąż potrzebujemy nowych kandydatów do pełnienia funkcji rodziców zastępczych. Serdecznie zachęcamy do promowania idei rodzicielstwa zastępczego, a każdego kto chciałby dołączyć do wyjątkowego grona opiekunów zastępczych zapraszamy do współpracy i kontaktu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. 29 764 23 38.

 

Poszukujemy kandydatów do pełnienia funkcji:

  • niezawodowej rodziny zastępczej,
  • zawodowej pełniącej funkcję pogotowia rodzinnego,
  • zawodowej rodziny zastępczej,
  • specjalistycznej zawodowej rodziny zastępczej.