Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś rano na trasie W 627 w rejonie m. Zamość. Na szczęście pomimo tego, ze brały w nim udział dwa pojazdy ciężarowe nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała. Apelujemy o dostosowanie prędkości do aktualnych warunków drogowych.

Kierowcy poruszający się trasą W 637 relacji OstrołękaZamość mogą napotkać utrudnienia związane z usuwaniem pojazdów ciężarowych z pobocza po zdarzeniu drogowym, która miało miejsce dziś rano.

Według wstępnych ustaleń kierujący ciągnikiem siodłowym marki mercedes mp3 wraz z naczepą 32-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do pobliskiego rowu, gdzie przewrócił się na bok.

Kilkanaście minut później doszło do niemal identycznej sytuacji. Tym razem 24-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego również „wypadł” z drogim a jego ciężarówka zatrzymała się na już leżącym mercedesie.

Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie doznał obrażeń ciała. Prosimy kierowców o dostosowanie prędkości do aktualnych warunków drogowych. Pamiętajmy, że kiedy temperatura oscyluje w okolicach „0” drogi mogą być bardzo zdradliwe.

 

kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka