Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera, który odbędzie się 23 września 2023 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce.

Test skierowany jest do Wszystkich, zarówno do doświadczonych, jak i początkujących zawodników, nie zależnie od wieku, pochodzenia społecznego, czy też sprawności fizycznej. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach. Jeżeli uczestniczyłeś już w teście wcześniej przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik.

Udział w Teście jest nieodpłatny. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu i pamiątkowy numer startowy. Czekają nagrody niespodzianki, nie tylko najlepszych. Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem Testu!

UWAGA ! Zgłoszenia potrwają do 23 września 2023 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Nie potwierdzone rezerwacje przepadają.

Szczegóły na stronie UKS Clan http://uks-clan.cba.pl/