Rodzinny Festyn w Przedszkolu Miejskim nr 7
W minioną środę, 5 czerwca, Przedszkole Miejskie nr 7 zorganizowało wyjątkowy Festyn Rodzinny. Dzieci miały okazję spędzić czas z rodzicami, prezentując swoje umiejętności na scenie i bawiąc się na świeżym powietrzu.
  1. Dzieci występowały na scenie, tańcząc, śpiewając i recytując.
  2. Przedszkole przygotowało atrakcje, takie jak dmuchańce i wóz strażacki.
  3. Okazja do podziękowania Pani Czesławie Lewandowskiej za współpracę.

Głównym punktem programu były występy artystyczne dzieci. Każda z grup przedszkolnych miała swoje kilka minut na scenie, podczas których maluchy tańczyły, śpiewały i recytowały wiersze. Te chwile były pełne emocji i radości zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców, którzy z dumą obserwowali swoje pociechy.

Poza występami przedszkole zadbało również o część rozrywkową. Na placu przedszkolnym pojawiły się dmuchańce, które przyciągnęły uwagę najmłodszych, oraz wóz strażacki i samochód ciężarowy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Była to doskonała okazja do integracji i wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

Festyn Rodzinny stał się także momentem, by podziękować Pani Czesławie Lewandowskiej za jej wieloletnią współpracę z przedszkolem. Pani Lewandowska wyróżniała się kreatywnym podejściem do przekazywania wiedzy na temat kultury kurpiowskiej oraz prowadzeniem licznych warsztatów twórczości ludowej. Jej zaangażowanie w edukację dzieci zasługuje na szczególne uznanie i podziękowania.

Całe wydarzenie było nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także do budowania więzi między dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Przedszkole Miejskie nr 7 po raz kolejny udowodniło, że potrafi tworzyć niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.


Na podst. Urząd Miasta w Ostrołęce