Anna Kasiuk odwiedzi Czytelnię Główną — rozmowa o romansie, thrillerze i Mazurach

Czytelnia Główna zaprasza na wieczór z pisarką, która łączy obyczaj z napięciem, a w tle jej historii czai się mazurski pejzaż. To propozycja dla tych, którzy lubią literaturę z pazurem i szczerymi emocjami, serwowana w miejskim klimacie Ostrołęki.
- Posłuchać o książkach, które balansują między uczuciem a grozą
- Zapisać datę i miejsce, przyjść na konkretną godzinę
Posłuchać o książkach, które balansują między uczuciem a grozą
Autorka znana z powieści takich jak „Piąte – nie zabijaj”, „Poza ringiem. Amelia i ja” czy „I będę cię kochać aż do śmierci” pojawi się, by opowiedzieć o swoich tematach — od miłosnych zawirowań po mroczne zwroty akcji. Spotkanie ma formułę rozmowy z autorką i pozwoli zajrzeć za kulisy powstawania opowieści, w których Mazury stają się niemal postacią. Organizatorzy podkreślają, że to okazja, by porozmawiać o procesie twórczym i o tym, jak łączyć gatunki bez tracenia emocjonalnej prawdy.
Zapisać datę i miejsce, przyjść na konkretną godzinę
Spotkanie odbędzie się: 20 listopada 2025 r. (czwartek), godz. 18.00. Miejsce wydarzenia to Czytelnia Główna, ul. Głowackiego 42. Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Kulturalni-Poczytalni. 😊
Grafik:
- 20.11.2025 — 18:00 — Czytelnia Główna, ul. Głowackiego 42
Biblioteka oczekuje publiczności zainteresowanej literaturą kobiecą, romansem z pazurem i trzymającymi w napięciu thrillerami. Dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o sposobie pracy autorki i o tym, jak miejsce wpływa na opowieść, to wydarzenie obowiązkowe.
na podstawie: MBP Ostrołęka.
Ostatnie Artykuły

W Ostrołęce strażacy podnieśli flagę. Ten gest miał mocny wymiar

58 wykroczeń za prędkość - policja z Ostrołęki zatrzymała trzy prawa jazdy

Hulajnoga elektryczna na komunię - policja ostrzega przed wypadkiem

Majówka w Ostrołęce bez tragedii - policja zatrzymała siedmiu po alkoholu

Sądowy zakaz zignorowany - 56-latek z Ostrołęki trafił do celi

Biblioteka Wojtki otwiera klub, w którym książki zaczynają gadać

Rodzinny rajd rowerowy ruszył tłumnie. Na trasie były medale i tężnia

Młode zawodniczki z Ostrołęki sięgnęły po nagrody starosty

Pikotka wraca do biblioteki - szydełkowanie dla każdego, bez stresu

W Ostrołęce rusza kontrola majówki - policja sięga po nieoznakowane patrole

Rycerz wygrał eko konkurs. Padło 271 głosów na stroje z recyklingu

Dlaczego kolekcjonerzy interesują się hologramami szkolnymi?

W Ostrołęce policjantka pokazała, jak nie dać się sparaliżować strachowi

