Szybka reakcja ostrołęckich policjantów pozwoliła na odnalezienie zaginionej młodej kobiety. Z okoliczności przekazanych przez członków jej rodziny wynikało, że życie kobiety może być zagrożone. Kobieta poruszała się po terenie naszego i sąsiedniego województwa, ostatecznie została odnaleziona na terenie gm. Myszyniec.

Policjanci z Ostrołęki za każdym razem kiedy mają do czynienia z zaginięciem osoby każde takie zdarzenia traktują priorytetowo i do takich działań angażują się funkcjonariusze ze wszystkich wydziałów.

Nie inaczej było w przypadku zaginięcia młodej kobiety - mieszkanki województwa warmińsko - mazurskiego. W sobotę mundurowi zostali powiadomieni o jej zaginięciu. Według członków jej rodziny życie kobiety mogło być zagrożone, dlatego do sprawy zaangażowano policjantów zarówno z Ostrołęki, jak i podległego jej Komisariatu Policji w Myszyńcu oraz posterunków policji.

Krok po kroku dokładnie analizowano napływające do mundurowych informację. Rozpytywano także je rodzinę i znajomych. Po krótkim czasie działania policjantów przyniosły oczekiwany efekt.

Kobieta cała i zdrowa została odnaleziona przez policjantów z Kadzidła na terenie gm. Myszyniec.

Ostrołęccy policjanci swoją postawą po raz kolejny pokazali, że ludzkie życie stanowi dla nich najważniejszą wartość. Funkcjonariusze często w przypadku zaginięć pracują przez wiele godzin pomimo zakończenia swojej służby.

podkom. Tomasz Żerański