Rodzinny festyn w Lelisie przyciągnął tłumy
Miniona niedziela w Lelisie była pełna atrakcji dla całych rodzin. Kolorowe dmuchańce, pyszne jedzenie i muzyczne występy sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie. Wicestarosta Artur Kozłowski złożył życzenia dzieciom z okazji ich święta.
  1. Kolorowe dmuchańce i animacje dla dzieci.
  2. Smaczne kiełbaski i słodkości od lokalnych stowarzyszeń.
  3. Występy młodzieży i lokalnych zespołów.
  4. Koncerty zespołu Kristars oraz Jacka Gwiazdy.

W minioną niedzielę, 2 czerwca, mieszkańcy Lelisa i okolic mieli okazję uczestniczyć w festynie rodzinnym, który zgromadził zarówno najmłodszych, jak i starszych. Wydarzenie było pełne radości i uśmiechów, a organizatorzy zadbali o to, by każdy znalazł coś dla siebie.

Dużą atrakcją dla dzieci były kolorowe dmuchańce, na których mogły się bawić do woli. Dodatkowo, grupy animacyjne oraz BetaTeam OSP Lelis przygotowały pokazy, które przyciągnęły uwagę najmłodszych i ich rodziców.

Organizatorzy festynu zadbali również o podniebienia uczestników. Można było skosztować pysznych kiełbasek z grilla oraz słodkości przygotowanych przez Stowarzyszenie Babeczki z Lelisa oraz TPD w Lelisie. Smaczne przekąski cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników.

Na scenie występowały lokalne zespoły regionalne oraz młodzież, która prezentowała swoje talenty wokalne i taneczne. Występy te były doskonałą okazją do zaprezentowania umiejętności młodych artystów przed większą publicznością.

Zwieńczeniem festynu były koncerty zespołu Kristars oraz Jacka Gwiazdy, które przyciągnęły licznych miłośników muzyki. Dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Ostrołęckiego, wydarzenie mogło odbyć się z takim rozmachem. Wicestarosta Artur Kozłowski, obecny na festynie, złożył życzenia wszystkim dzieciom z okazji ich święta, które obchodzone było dzień wcześniej.

Fot. sołectwo Lelis


Według informacji z: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce