W posterunku policji w Baranowie zaszła zmiana na stanowisku dzielnicowego. Dotychczasowego dzielnicowego asp. szt. Tomasza Górowskiego zastąpił doświadczony policjant sierż. szt. Krzysztof Maluchnik. Przypominamy, że wykazy konkretnych osiedli oraz ulic rejonów służbowych, a także numerów telefonów z terenu miasta i powiatu wraz z adresami e-mailowymi można znaleźć na stronie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce w zakładce "Twój Dzielnicowy” oraz w bezpłatnej mobilnej aplikacji "Moja Komenda", która zawiera bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce.

 

Aplikacja mobilna "Moja Komenda" została przygotowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz policję w ramach programu "Dzielnicowy bliżej nas". Jest to aplikacja bezpłatna, opracowana na urządzenia mobilne bazujące na systemach operacyjnych Android oraz iOS.

Jest to narzędzie, które zapewnia każdemu użytkownikowi szybki dostęp do informacji o adresach i numerach telefonów obiektów policyjnych oraz kontakt ze wszystkimi dzielnicowymi na terenie kraju.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji, w przypadku pilnych interwencji należy kontaktować się z dyżurnym ostrołęckich policjantów na numer alarmowy 112.

Kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka