Zabawki Djeco - francuska marka znana na całym świecie. Gry dla dzieci do zabawy i nauki

Dostępność zabawek dla dzieci w sklepach jest ogromny. Bardzo szybko naszym pociechom nudzą się dopiero co kupione przedmioty do zabawy. Wybór zabawek to wyzwanie dla rodziców lub bliskich, którzy chcą sprawić dzieciom radość. Po pierwsze, mogę one być przeznaczone do nauki nowych umiejetności. Po drugie, oryginalnie wyglądać. Zabawki Djeco wyróżniają się nowoczesnym designem i przepięknymi kolorami oraz wychowało się na nich już kilka pokoleń.

Djeco - zabawki, które łączą naukę i zabawę

Marka Djeco powstała w 1954 roku. Nieszablonowy i oryginalny design jest cechą charakterystyczną tego producenta. Zabawki Djeco towarzyszą dzieciom na całym świecie i to już od kilku pokoleń. Projektanci, jako inspirację do tworzenia zabawek, wybrali sobie zwierzęta. Świadczy o tym m.in. logo marki Djeco. Zabawki mają ciekawe połączenie barw i wyjątkowe kształty. Pobudzają wyobraźnię dziecka, rozwijają jego pasje, wzbudzają ciekawość i dostarczają mnóstwa radości z zabawy. 

Od ponad 60 lat firma produkuje zabawki dla dzieci i młodzieży. Dzięki współpracy z ilustratorami trafiają one w gust dzieci i są w stanie oczarować maluchów wyglądem i estetyką. Djeco to zabawki sensoryczno - motoryczne dla niemowląt i małych dzieci, edukacyjne i kreatywne dla tych większych oraz puzzle i gry logiczne dla młodzieży. Na Edukatorek.pl znajdziesz ponad tysiąc zabawek marki Djeco, która zdobywała prestiżowe nagrody za swoje produkty, w tym 4 zabawkowe Oscary. 

Zabawki przyjazne dzieciom i dopasowane do ich wieku

Na uwagę zasługują zestawy kreatywne, które rozwiną wyobraźnię dziecka i będą pretekstem do wspólnych zabaw z rodzicami. Zabawki Djeco, np. gry edukacyjne, zręcznościowe, karciane oraz artystyczne, będą uczyć dziecka logicznego myślenia i nowych umiejętności. Marka Djeco dba o to, aby ich przedmioty do zabawy były rozwijające, kreatywne i edukujące. Nie bez powodu spotkać je można w najbardziej prestiżowych muzeach, np. w Luwrze oraz Quai Branly. Te niezwykłe zabawki towarzyszą dzieciom od pierwszych chwil życia. 

Baw i rozwijaj dzieci z zabawkami Djeco

Tradycyjne zabawki Djeco przetrwają wiele lat. Marka cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców dzięki możliwości połączenia nauki i zabawą. Nawet proste zabawki potrafią zająć dziecko na wiele godzin i podarować mu radość z nowego przedmiotu na długie miesiące. Zabawki marki Djeco mają wiele zalet przemawiających za ich zakupem. Pobudzają wyobraźnię i znajdą upodobanie wśród dzieci w każdym wieku.