Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrołęka

Engine Flush - preparat do płukanki silnika od TEC 2000. Skuteczne i bezpieczna metoda czyszczenia komory silnika

Płukanie silnika może usunąć głośną pracę jednostki napędowej, zniwelować dymienie z rury wydechowej, ale również zredukować spalanie. Z kolei pozatykanie kanalików doprowadzających olej do elementów hydraulicznych silnia i gromadzące się przy tym zanieczyszczenia, spowodują gorszą pracę silnika i odczuwalny brak jego mocy. Stosując płukankę silnika w swoim samochodzie, możesz przywrócić mu odpowiednie parametry i poprawić wydajność jego pracy. Przekonaj się, jak to zrobić.

Mała puszka a może tak wiele

Proces płukanki silnika z Engine Flush od TEC 2000 jest prosty i krótki. Wystarczy jej zawartość wlać do silnika, następnie uruchomić silnik i pozostawić go na wolnych obrotach przez około 20 minut. Po tym czasie, kolejną czynnością którą musimy wykonać, jest zlanie starego oleju i wymiana filtra. Na sam koniec do silnika wlewamy nowy i świeży olej dobrej jakości. Płukankę należy stosować przy każdej wymianie oleju. Maksymalnie co 15 000 tys. km. Efektem tego będzie pozbycie się zanieczyszczeń w postaci sadzy i nagaru, który może osadzać się na elementach silnika. TEC 2000 Engine Flush uznawany jest za najskuteczniejszy preparat do czyszczenia wnętrza jednostki napędowej. 

Płukanka - dla sprawności i ochrony silnika

Produkt brytyjskiej marki, obecny na wielu rynkach światowych, zdobył uznanie wśród branży motoryzacyjnej nie bez przyczyny. Efekty płukania silnika widoczne są już od pierwszego zastosowania. Mało tego. Jest to metoda, która jest całkowicie bezpieczna dla silników samochodowych i motocyklowych. 

TEC 2000 pozwoli na dotarcie do rowków pierścieniowych tłoków oraz samych pierścieni tłokowych. Zwiększy to ich kompresję i poprawia szczelność. Zmniejszając tym samym zużycie oleju. Innowacyjna płukanka do silników pomaga utrzymać czystość i sprawność nowego oleju silnikowego. Stosowanie jej regularnie, to zapewnienie jednostce napędowej czystość i wydajność na długie lata.

Płukanka do silnika to nie wszystko. Wypróbuj spray do klimatyzacji

W systemie klimatyzacji samochodowej może znajdować się wiele grzybów i bakterii, które wpływają na zdrowie kierowców i pasażerów. Spray do odgrzybiania klimatyzacji dokładnie czyści cały system bez konieczności jego demontażu. Jest uniwersalnym preparatem, który zadba o świeże powietrze w aucie i pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów z jego wnętrza.