Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrołęka

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosława Olszewskiego wpłynął mail od mieszkanki powiatu ostrołęckiego, która dziękuje w nim policjantom z posterunku policji w Goworowie za odnalezienie skradzionego jej córce roweru. Jest nam zawsze bardzo miło, gdy ciężka służba zostaje doceniona, a takie podziękowania są dla policjantów najlepszą motywacją do pracy.

Jak wielokrotnie pisaliśmy, policjanci wykonując swoje codzienne zadania nie oczekują specjalnych podziękowań. Nie mniej jednak jest nam bardzo miło jeśli ktoś doceni i zauważy pracę policjantów.

 

Zakres działań jakie codziennie podejmują policjanci jest bardzo szeroki. Zapobieganie przestępstwom i ściganie sprawców to jedno z głównych zadań, ale również dbanie o porządek publiczny czy niesienie pomocy w różnych trudnych sytuacjach.

Do ostrołęckiej komendy wpłynęły pisemne podziękowania za szybkie odnalezienie wartego 700 złotych roweru, który został skradziony spod szkoły. Mundurowi odzyskali jednoślad zaledwie kilkanaście godzin po kradzieży, był schowany na terenie jednej z posesji w gm. Goworowo. Zatrzymano także podejrzanego o jego kradzież 60 - letniego mieszkańca tej gminy. Poniżej po zanonimizowaniu danych publikujemy treść podziękowania.

,,Dzień dobry. Chcę pochwalić policjantów z Goworowa za szybką i skuteczną akcję w poszukiwaniu skradzionego mi w dniu wczorajszym roweru. Pan dzielnicowy i jego koledzy i koleżanki z pracy to wzór policji”

Jest nam zawsze bardzo miło, że ktoś zauważa wysiłek policjantów, a dodatkowo poświęci kilka minut na napisanie podziękowań – takich jak te sympatyczne słowa napisane przez wdzięczną mieszkankę gm. Goworowo. Bardzo dziękujemy!

 

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka