Z tej okazji w dowód szacunku dla Państwa pracy, wszystkim rodzinom zastępczym oraz prowadzącym rodzinne domy dziecka funkcjonującym na terenie powiatu ostrołęckiego składamy podziękowania za odwagę, trud i poświęcenie, za empatię, troskę i opiekę, którymi każdego dnia darzycie swoich podopiecznych.                    

Wszystkim dzieciom, które znalazły opiekę i miłość u rodziców zastępczych oraz Tym, którzy stali się rodziną i przyjęli dziecko do swojego życia i domu składamy również najserdeczniejsze życzenia wielu sił i inspiracji, zrozumienia i wytrwałości oraz doświadczania tyle dobra ile okazujecie dzieciom przyjętym do swoich rodzin. Życzymy byście nigdy nie zwątpili w uzdrawiającą moc Waszej miłości, a uśmiech na twarzach dzieci był źródłem siły i radości na każdy dzień.

W 2020 roku w 61 rodzinnych formach pieczy zastępczej otoczyli Państwo swoją opieką 101 wychowanków. Wciąż potrzebujemy nowych kandydatów do pełnienia funkcji rodziców zastępczych. Serdecznie zachęcamy do promowania idei rodzicielstwa zastępczego, a każdego kto chciałby dołączyć do wyjątkowego grona opiekunów zastępczych zapraszamy do współpracy i kontaktu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. 29 764 23 38.

STAROSTA OSTROŁĘCKI

Stanisław Kubeł

WICESTAROSTA

Krzysztof Parzychowski

Edyta Pędzich

DYREKTOR

POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE

wraz z pracownikami

PDFżyczenia od Wojewody (1).pdf